Turundus

Veebiturundus

ZMOT

Shopper Sciences andmetel teevad vähemalt 84% tarbijatest enne ostu sooritamist veebis eeluurimist ning otsivad ka võimalikke koostööpartnereid. 2011. uuringu järgi kasutasid tarbijad enne ostu sooritamist või teenuse tellimist ligikaudu 10,4 allikat ning eeluuring oli 84% otsuse langetamisel kõige olulisem samm - olulisem kui sõbralt kuuldu või esmane soov toote/ teenuse tellimiseks.

  Shopper Sciences

Kuidas ja kus aga nähtav olla?

Otsingumootorid - ole kättesaadav neile, kes Sinu tooteid või teenuseid juba otsivad. Eestis või välismaal.

Google™ - on maailma ja sh Eesti kasutatavaim otsingumootor, kus Eestis sooritatakse üle 94% kõikidest otsingutest
Lihtsaim ning kindlaim viis olla Google otsingumootoris esil on Google AdWords. Ja mis on oluline - see on taskukohane ka väikeettevõtetele.

Yandex.ru™ - Venemaa populaarseim otsingumootor, mida kohalikult kasutatakse Google.ru kõrvalt ligi 60% ning Eestis alla 2% kõikidest otsingutest.

Reklaamivõrgustikud - ole nähtav neile, kes Sinu toodetest või teenustest huvitatud võivad olla.

Tõsta oma brändi tuntust läbi ülemaailmse Google Display™ reklaamivõrgustiku olles nähtav veebilehtedel, mis seonduvad Sinu toote või teenuse valdkonnaga. Google reklaamivõrgustikku kuuluvad miljonid lehed üle maailma (sh ka Eestis), kelle omanikud on liitunud Google AdSense või DoubleClick Ad Exchange programmiga. Samuti Google enda lehed nagu www.YouTube.com ja Gmail. 
Sisuvõrgu reklaamid võivad olla nii tekstipõhised, videoreklaamid või bannerid. Neid kuvatakse vastavalt lehekülje sisule või reklaami nägeva inimese huvialadele.

Sotsiaalmeedia turundus - ole kohal seal, kus su potentsiaalsed kliendid aega viidavad.

Juba ka Eestis on tuhanded ettevõtted teinud endile profiililehe mõnda sotsiaalmeediakanalisse nagu Facebook või Google+, kus nad saavad oma klientidele või lihtsalt huvilistele anda teada sooduspakkumistest, jagada uute toodete või tegevuste kohta infot ning suhelda klientidega. Kas Sina oled juba üks neist?

 

AdPlus meeskond saab aidata Sind veebiturunduskampaaniate loomise ja haldamise juures, samuti pakume ka koolitusi ning konsultatsioone.

Meie spetsialistid on omandanud Google AdWords otsingumootori ning reklaamivõrgustiku spetsialistide ametliku kvalifikatsiooni ning töötanud Google Premium partneri tiimis, millega võitsime alates programmi algusaastatest 2010, 2011 ja 2012 Euroopa, lähis- Ida ning Aafrika kvaliteetseimate kontode ja kontohalduse auhinna - kolmel aastal järjest.

AdPlus OÜ on Google AdWords ametlik partner ning meie meeskond sertifitseeritud nii Google Analyticsi, Google otsingumootori kui ka reklaamivõrgustiku reklaamide haldamisel:

AdPlus AdWords Certified Partner

Võta meiega veebiturunduse osas ühendust!